• Anasayfa
  • Mobil
  • Dream League Soccer 2016, Sonunda Android’e de Geldi

Dream League Soccer 2016, Sonunda Android’e de Geldi

19
9
6
4
0
​Mobil platformun en sevilen futbol oyunlarından olan Dream League Soccer 2016, artık Android platformu için de indirilebilir durumda.
Futbol severler arasında bağımlılık yaratan mobil oyunlardan bir tanesi olan DLS’nin (Dream League Soccer) 2016 versiyonu geçtiğimiz günlerde iOS için çıkmış, hatta çektiğimiz video ile oyunun oynanabilirliği dahil olmak üzere tüm fonksiyonlarından bahsetmiştik. Aynı oyun şu andan itibaren Android platformu için de indirilebilir durumda.

Oyuna ilk olarak yeteneği sınırlı olan futbolcularla başlıyorsunuz fakat oyun içinde kazandığınız paraları kullanarak yapacağınız transferler, daha iyi futbolculardan kurulu bir takım oluşturmanızı sağlıyor.Oyunu ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz fakat daha iyi bir oynanabilirlik sağlamak için oyun içi satın almalar yapmanız gerekiyor. Oyun esnasında ya da video izlediğinizde para kazanabilir, 5,29 TL - 52,99 TL arasında değişen paketler için ödeme yapabilirsiniz.

Oyunu daha önce oynayanlar az çok bilgi sahibidirler fakat ben yine de birkaç özelliğinden bahsedeyim. DLS 2016’da toplam 6 lig ve 7’den fazla kupa için karşılaşmalar yapabiliyorsunuz. Kendi stadyumunuzu inşa edebilir, oyuncularınızı kendi isteğinize uygun geliştirebilirsiniz. 
 

Aşağıda oyunun indirme bağlantılarına ulaşabilirsiniz.
 
  Dream League Soccer 2016
19
9
6
4
0
Emoji İle Tepki Ver
19
9
6
4
0