• Anasayfa
  • Mobil
  • Duet Display’i Kullanarak iPad’i PC’nizin İkinci Ekranı Yapın

Duet Display’i Kullanarak iPad’i PC’nizin İkinci Ekranı Yapın

0
0
0
0
0
Bu zamana kadar iPad'inizin yalnızca iMac ve MacBook'ta ikinci ekran olarak kullanılmasını sağlayan Duet Display uygulaması, son güncellemeyle birlikte artık Windows 7 ve Windows 8 destekli PC'lerde kullanılabiliyor olacak.
Duet Display uygulamasını kullanarak iPad’inizi yalnızca iMac ve MacBook cihazlar için ikinci ekran haline çevirebiliyordunuz. Şimdi gelen yeni güncellemeyle birlikte Windows 7 ve Windows 8 desteğinin geldiği uygulama sayesinde, iPad’i masaüstü ya da dizüstü PC’nizde ikinci ekran olarak kullanabileceksiniz.

Gelen güncellemeyle birlikte performans olarak üst seviyeye çıkan Duet Display, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunuyor.

Duet Display, aslında iPad’i ikinci bir ekrana çeviren ilk uygulama değil. Fakat uygulamanın 20.99 TL’lik fiyatı (ki bu Windows desteğinin çıkmasına özel bir fiyat, normal fiyatı 31,99 TL) rakiplerine göre bir adım daha öne çıkmasını sağlıyor. Duet Display’in iTunes'da bulunan uygulamasına buradan, Mac ve diğer PC’ler için olan versiyonuna da buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0