Dünyanın En İnce Telefonu El Değiştirdi!

0
0
0
0
0
Dünyanın en ince telefonu olan Vivo X5 MAX tahtını devrediyor, en incesi 4.7mm ile İvvi adındaki bir telefon oluyor.
Bildiğiniz gibi mobil sektörde, daha iyi işlemci, daha iyi ram vb yani daha iyi özelliklere sahip telefon üretme yarışı bulunuyor. Bunun yanı sıra da dünyanın en ince telefonu yapma yarışları da devam ediyor.

Şimdiye kadar en ince telefon olmayı elinde tutan Vivo X5 Max telefonuydu. 4,75 mm'ye kadar incelen telefonun duyurusuna bu haberimizde yer vermiştik.Şimdi ise Coolpad markasının ürünlerinden olan İvvi marka telefon tanıtım içeriğiyle dünyanın en ince telefonu ünvanını devralacağını duyurdu.

5.5 inç boyutundaki Vivo X5 Max'ten 0.05mm daha ince olacak İvvi 4.7mm incelikle tahtın yeni sahibi olacak. Fakat Vivo kadar büyük olmayacak telefon 4.7 inç ekran boyunuta sahip olacak. Bunun sebebi ise hem daha kompakt bir tasarım olması hem de incelikten kırılmasın (!) diye yapılmış olabilir. Sonuçta bending diye geçen ince telefonlarda görülen bükülme, eğrilme sorunları bu kadar incelen telefonlarda da görülme olasılığı çok fazla.Plastik kasa ve tek led flaşlı kamera kullanacak olan İvvi hakkında şu an için başka detay bilinmiyor. Ama tahmin edilebilecek bir özellikte bu kadar ince bir telefonda çok ince, yani düşük bir batarya kullanımı olacaktır.

Tanıtım afişlerinin ardından yapılacak lansman sonrası detaylanacak olan telefonun özelliklerini merak ediyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0