Dünyayı Futbol Kurtaracak

0
0
0
0
0
Dünyayı Futbol Kurtaracak
Dünya’nın en iyisi mi değil mi diye tartışılırken Arjantinli yıldız Lionel Messi, Dünyayı kurtarmaya hazırlanıyor. Franz Beckenbauer yönetiminde galaksiler arası yapılacak maçta Dünya'nın en iyi takımının kaptanı Messi...
Samsung’un yeni reklam yüzleri ve yeni reklam kampanyası çok ilgi çekeceğe benziyor. Reklam yıldızı olarak Barcelona forması giyen dünyaca ünlü Arjantinli Yıldız Lionel Messi, Cristiano Ronaldo ve dünyaca ünlü toplam 11 futbolcunun yer aldığı reklam filmi, Dünya dışı yaratıkların Dünya’yı istilasını konu alıyor.

Dünya’yı ele geçirmeye gelen uzaylıların ise savaşmak gibi bir niyetleri yok. Onları yenmemiz gereken branş futbol olacak ve tüm Dünya’nın kaderini tek bir futbol maçı belirleyecek.

Galaxy 11 de işte bu amaçla kurulmuş bir takım, kaptanının Messi olduğu takımın kadrosunun diğer oyuncularının da Messi’den aşağı kalır yanı yok gibi. Mario Götze, Oscar Dos Santos Emboaba, Wu Lei, El Shaarawy, Victor Moses, Falcao, Lee Chung Yong, Iker Casillas, Wayne Rooney, Landon Donovan, Kerzhakov, ve Cristiano Ronaldo; teknik direktörlük görevinde de yine bir Dünya devi isim Alman Franz Beckenbauer yer alıyor. Dünyanın en iyilerinden oluşan bu takımın görevi, nihai maçta uzaylıları mağlup ederek Dünya’yı kurtarmak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0