• Anasayfa
  • Mobil
  • Eğer Bu Şekilde Yapılırsa Apple CEO’sunun Bile Kullanmayacağı iPhone 7 Konsepti

Eğer Bu Şekilde Yapılırsa Apple CEO’sunun Bile Kullanmayacağı iPhone 7 Konsepti

2
1
0
0
0
iPhone’lar çıkmadan önce kendilerine ait konsept çalışmalarını sunan YouTube kanalı ConseptsiPhone, bu sefer fena çuvallamış.
Telefonlarla ilgili yapılan konsept çalışmalarını incelemeyi seviyorum ve saygı da duyuyorum. Çünkü tasarımcılar, üretici şirketlerden herhangi bir ücret almadan direkt olarak kendi istekleri doğrultusunda tasarımlarını yapıp paylaşıyorlar. ‘Eğer bir iPhone konsepti varsa onlardan sorulur’ dediğimiz YouTube kanalı ConseptsiPhone, bu sefer sınırlarını oldukça zorlamış. (zaten videonun like/dislike oranına baktığınızda genel olarak beğenilmediğini göreceksiniz)

iPhone 7 için yapılan bu konsepte baktığınızda, aklınıza iPhone 3G gelebilir ki gelmesi de gerekiyor. Zira tasarımcı, çizimi sanki 3G modeline bakıp da yapmış gibi görünüyor. Bu söylediklerimiz yalnızca tasarım için geçerliydi, yoksa cihazda bulunması istenilen donanım özelliklerine baktığımızda 3D Touch, x4 hızda CPU ve GPU, f/2.0 kamera, 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde 4.7 inç ve 1334 x 750 piksel çözünürlüğünde 4 inç ekran, su geçirmeme gibi oldukça yüksek beklentiler görüyoruz.

YouTube kanalının video ile birlikte fotoğrafların yer aldığı iPhone 7 konsept çalışmasını aşağıdan inceleyebilirsiniz.
 

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0