• Anasayfa
  • Mobil
  • Eğer Reddit Kullanıcısı Bizi Yemiyorsa, Nexus 6P’nin Tüm Özellikleri Belli Oldu!

Eğer Reddit Kullanıcısı Bizi Yemiyorsa, Nexus 6P’nin Tüm Özellikleri Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Reddit’te bir kullanıcının paylaştığı görseller eğer gerçek bir kaynağa dayanıyorsa, Nexus 6P’nin tüm özellikleri belli oldu.
Google, yarın yapacağı etkinlikle birlikte Nexus 6P'nin duyurusunu gerçekleştirecek. Genelde duyurunun yapılmasından önce cihazların basın görselleri sızdırılır fakat bu sefer Nexus 6P’nin tüm özellikleri belli oldu, tabii Reddit kullanıcısının yapmış olduğu paylaşımların gerçeklik payı bulunuyorsa.

Buna göre Nexus 6P, 5.7 inç büyüklüğünde ve 518 ppi piksel yoğunluğunda WQHS AMOLED ekrana sahip olacak. 12.3/8 MP çözünürlüğünde arka ve ön kameranın yer alacağı modelde, Qualcomm Snapdragon 810 işlemci yer alacak. 3450mAh gücünde çıkarılamayan bir bataryaya sahip olacak Nexus 6P, 3 GB RAM ve 32/64/128 GB alternatiflerine sahip bataryalarla birlikte gelecek.

Kameraların, ışığın düşük olduğu ortamlarda dahi %80 oranında ışığa doygun fotoğraflar çekilmesini sağlayacağı model, hızlı Google Kamera özelliği sayesinde odaklanma hızını da minimum seviyeye çekiyor.178 gram ağırlığında ve 159.4 x 77.8 x 7.3 mm boyutlarında olacak Nexus 6P, parmak izi okuyucusuna ve USB Type-C bağlantısına sahip olacak. Bu bağlantı sayesinde cihazın çok daha hızlı şarj olacağı ve veri transferi yapabileceği belirtiliyor. Pürüzsüz tasarımı ve komple metal gövdesiyle Nexus 6P’nin oldukça sofistike bir görünüme sahip olacağı söyleniyor.

Alüminyum, grafit, buz ve altın renk seçeneklerinin olacağı Nexus 6P’nin altın renk versiyonu yalnızca Japonya’ya özel olacak. 

Kaynak: Reddit
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0