• Anasayfa
  • Mobil
  • ​El-Göz Koordinasyonunun Dibine Vuracağınız Oyun: Circle Path

​El-Göz Koordinasyonunun Dibine Vuracağınız Oyun: Circle Path

1
0
0
0
0
Sizi telefona kitleyen ve reflekslerinizin ne kadar sağlam olduğunu gösteren oyunları sevenlerden misiniz? O zaman bu oyuna bir göz atın.
Son dönemlerde dikkat ve beceri gerektiren mobil oyunlar, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmekte. İşte Circle Path de bu oyunlara bir örnek. Başlıkta da belirttiğimiz gibi sağlam bir el-göz koordinasyonu gerektiren Circle Path, bu tarz oyunları seviyorsanız sizi de kısa sürede bağımlısı yapabilir.

''Zamanlama odaklı'' bir oyun olarak karşımıza çıkan Circle Path'de amaç, yuvarlaklardan oluşan yolda topları yuvarlakların içerisindeyken durdurmaya çalışmak. Bahsettiğimiz yolda başarılı bir şekilde ilerlediğinizde oyunun hızı da artmakta. 
 
Tabii yukarıdaki video oyunun henüz hızlanmamış hali. İlerlemeye başladıkça el-göz arasında kurmaya çalıştığınız koordinasyon sebebi ile beyniniz yanabilir. Oyun 10 farklı temaya sahip ve siz seviye atladıkça bu temelar açılmakta. Tabii belli bir ücret karşılığında bu temelara direkt olarak sahip olma seçeneği de mevcut.

3 yıldan fazla süredir oyun geliştiriciliği konusunda tecrübeye sahip olan ve önemli işlere imza atan iki genç girişimcinin kurduğu Cappuccino firmasına ait olan Circle Path, firmanın seri yayıncılık olayının da ilk adımı olacak. Cappucino, Circle Path'in ardından her hafta yeni bir oyun piyasaya çıkartacak.

 

Circle Path şu an için sadece iOS platformunda bulunmakta. Fakat birkaç hafta içerisinde oyun Android platforma da gelecek.
 
 Circle Path İndir (Ücretsiz)

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0