• Anasayfa
  • Mobil
  • Elephone'dan 2K Çözünürlüklü ve 4 GB RAM'li Akıllı Telefon Geliyor

Elephone'dan 2K Çözünürlüklü ve 4 GB RAM'li Akıllı Telefon Geliyor

0
0
0
0
0
Çin'in adından en fazla söz ettiren üretici firmalardan olan Elephone, oldukça iyi özelliklere sahip P7000'ün bir üst modelini Hong Kong'da tanıttı.
Çin’in yükselen değerlerinden olan Elephone, daha önce P7000 adında uygun fiyatı ve üstün sistem özellikleriyle adını inanılmaz hızlı bir şekilde duyurmuştu. 200 dolar değerindeki Elephone P7000’in özellikleri arasında sekiz çekirdekli bir işlemci, 3 GB RAM, 5.5 inç büyüklüğünde 1080p çözünürlüğünde ekran, 16 megapiksel arka kamera ve 3200mAh bataryası bulunuyordu. Elephone, bu modelin bir üst versiyonunu Hong Kong’da yapılan fuarda ortaya çıkardı.

Cihazın özellikleri ise oldukça dikkat çekici: 2K çözünürlüğünde ve 534 ppi yoğunluğunda ekran, 4 GB RAM, 20.7 megapiksel Sony kamera ve MediaTek’in ürettiği son işlemci kullanılacak. Adı henüz açıklanmayan cihazın hem Android hem de Windows 10 işletim sistemlerini çalıştıracağı belirtildi. Hatırlayacağınız üzere Microsoft, Windows Phone’lu cihazların Android’de de çalışabileceği bir ROM üzerinde çalışıyordu. Çin pazarını ne kadar önemsediğini bildiğimiz Microsoft’un aynı ROM’dan Elephone için de hazırladığını düşünüyoruz.Cihaz muhtemelen 400 dolarlık bir etiket fiyatıyla satışa sunulacak. P7000’in gayet uygun fiyatından sonra yeni telefonun fiyatını birden iki katına çıkarmak ne kadar mantıklı olacak, ilerleyen zamanlarda cihazın satış rakamlarını incelediğimizde daha net anlayacağız.Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0