• Anasayfa
  • Mobil
  • Elephone'dan 32GB Depolama Alanı ve 4GB RAM Barındıran Akıllı Saatler Geliyor!

Elephone'dan 32GB Depolama Alanı ve 4GB RAM Barındıran Akıllı Saatler Geliyor!

0
0
0
0
0
Elephone'un şimdiye kadar daha çıkmamış ürünlerinden hep telefon versiyonlarından bahsettik, bu sefer ise 2016'da çıkaracağı iki yeni saatten bahsedeceğiz.
Çin'in yükselen yıldızı konumunda olan Elephone, bu sefer karşımıza yeni bir telefonla değil, Android Wear kullanacağı yepyeni saati ile geliyor. Ele-Watch ve Ele-Watch W2 adını alacak olan bu cihazlardan biri normal W2 ise premium versiyonu olacak.

Ancak şimdiye kadar gördüğümüz tüm saatlerin pabucunu dama atacak olan Ele-Watch, 2016'nın akıllı telefonlarına kafa tutacak düzeyde muhteşem detayları ile Ocak 2016'da piyasada olacak.Telefonlara kafa tutacak derken ciddiyiz. Çünkü bu saatlerin teknik özelliklerini duyduğunuzda "Yok artık" diyeceksiniz. Bu sebeple çok lafı dolandırmadan hemen teknik özelliklere değinmek istiyorum;Android Wear işletim sistemini kullanacak bu saatler bu sisteme getirilen Android desteğinin yanı sıra iOS cihazlarıyla da uyumlu çalışabilecek. 1.5 inç boyutunda, 320x320 piksel çözünürlüğündeki yuvarlak ekranı bulunan cihazda 1.2 GHz hızındaki çift çekirdekli MediaTek MT2601 çipseti ve ARM Mali-400 MP grafik işlem birimini barındıracak. IP67 sertifikası ile de suya ve toza karşı dayanıklı olacak Ele-Watch'ta 4GB RAM ve 32GB depolama alanı gibi bir saatte uzun süre görmeyi beklemediğimiz özellikler ile gelmesiyle 2016'nın gözdesi olabilir.
 


Bluetooth 4.0 üzerinden cihazlarınız ile iletişimde olacak saatte WI-FI 802.11 a/b/g/n desteği ile bir saat için gayet iyi bir bağlantı teknolojisine sahip olacak. Arama cevap verme, nabızölçer, jiroskop, müzik kontrolü gibi birçok detaya sahip cihaz, akıllı saatlerde arada sırada gördüğümüz takılma gibi durumlardan hiçbirini yaşamayacağını söyleyebiliriz.


Elephone Ele-Watch W2'de ise İsviçreli saatlerde gördüğümüz şıklık ve kalite konuşacak. Deri kordonu gibi birkaç artı özelliği bulunacak bu saatte ayrıca uyku takip özelliği de barındırıyor olacak. Saatler ile ilgili detayları talip etmek için buradaki bağlantıdan son gelişmeleri takip edebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0