Dünyanın İlk Sesli Bildirim Sunan Profesyonel Aksiyon Kamerası: Elephone Explorer Pro

0
0
0
0
0
Elephone'un yeni aksiyon kamerası olan Explorer Pro, dünyanın ilk sesli bildirim sunan aksiyon kamerası olmasıyla dikkat çekiyor.
Elephone son dönemde fiyat/performans ürünü akıllı telefonları ile göz doldururken şimdi de daha önce tanıttığı aksiyon kamerasını yeniledi. Elephone Explorer adını taşıyan aksiyon kamerasını yenileyerek Explorer Pro adını verdiği yeni kamerasıyla dünyada bir ilki gerçekleştiriyor.

Özellikle GoPro gibi bir rakibine rağmen uzak doğuda yakaladığı iyi satış başarısını geliştirmek için ürettiği Explorer Pro modeli ile buradaki linkten görebileceğiniz "Dünyanin ilk sesli bildirime sahip aksiyon kamerası"nı tanıttı. Böylelikle aksiyon kameralarındaki sıkıntılı problemlerden biri olan kamera kaydının ne durumda olduğunu anlayabileceksiniz.Kayıt başladı, kayıt durdu, hafıza dolu, batarya az gibi temel bildirimleri size sesli olarak sunacak olan Elephone Explorer Pro, böylelikle size kayıt anında istemsiz sorunlar yaşamanızın da önüne geçebilecek.Novatek'in NT96660 çipsetini barındıran Explorer Pro ayrıca 12MP çözünürlüğüne sahip Sony IMX117 sensörü ile çok daha iyi görüntü kalitesi ile birleşince ortaya yine Elephone denildiğinde akla gelen fiyat/peformans cihazı olma durumu bu kamera için de geçerli oluyor. 64GB depolama alanı ve 4K'yı 24fps'de kaydedebilme gibi süper özellikleriyle gelen ELE Explorer Pro, Full HD'de 120fps slow motion ile 170 derecelik geniş açısıyla göz dolduruyor.

30m'ye kadar derinlikte kullanılabilen ve yeni ve şık tasarımıyla gelen Elephone Explorer Pro 130 Dolar gibi çok iyi fiyatlandırmasıyla meraklılarını bekliyor olacak.Son olarak Elephone'un bu yeni ürünün seslendirilmesi için yapılan etkinlik ile Explorer Pro'nun seslendiricisi siz olabilirsiniz. Aynı zamanda 8 kişiye VIP üyelik verecek olan firma, tüm yeni Elephone kamera ürünlerine sahip olabilme, 8 kişiye Elephone Explorer Pro veriyor. Bunun yanı sıra yarışmaya katılan herkese 20 Dolar'lık indirim çeki veren firma, paylaşım yapanlara ise 10 Dolar ekstra indirim kodu dağıtıyor. Bunun için de buradaki bağlantıdan detayları öğrenebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0