• Anasayfa
  • Mobil
  • Elephone P9000 ve Watch W2 Bu Ay Satışa Çıkıyor!

Elephone P9000 ve Watch W2 Bu Ay Satışa Çıkıyor!

0
0
0
0
0
Elephone'un 2016 yılında çıkartacağı cihazlardan ilki olacak olan Elephone P9000 ailesi ve Watch W2 bu ay satışa çıkıyor.
Çinli markaların git gide egemen olduğu mobil sektörde yer kazanmaya çalışan Elephone, bu ay içerisinde tanıtacağı P900 ailesi telefonları ve Watch W2 ile dikkat çekecek. Teknik özellikleri bakımından oldukça iyi olan iki cihaz aynı zamanda CES 2016'da da tanıtılması bekleniyor.

Elephone P900, Elephone P9000 Lite ve Elephone P9000 Edge adlarıyla çıkacak olan telefonların detaylarını buradan görebileceğiniz gibi Elephone markasının mottosu haline gelen fiyat/performans telefonları noktasında iddialı olacaklar. Özellikle çerçevesiz ekranıyla dikkat çekecek olan P9000 Edge'in falzasıyla konuşulma ihtimali var.Bir diğer yandan akıllı saati olan W2, 32GB depolama ve 4GB RAM gibi detaylarla gelmesi bekleniyor ki bu özellikler bir saat için inanılmaz derecede yüksek olarak diğer tüm saatlerden çok daha performanslı olacaktır. Fiyat konusunda bir belirginlik olmasa da biraz önce bahsettiğim gibi f/p cihazları olması sebebiyle uygun fiyatlarla piyasaya sürülmesi beklenen bu cihazlar aynı zamanda Türkiye'ye de gelmesi bekleniyor.
 

Yukarıda görebileceğiniz gibi Android 6.0 Marshmallow arayüzüne sahip olacak Elephone P9000'de Meizu'dan ve tabiki iPhone'dan bildiğimiz gibi menüsüz bir arayüz barındıracak. Son olarak cihazlar çıkmadan buradaki etkinlik ile indirim kodları dağıtan firma aynı zamanda buradan indirebileceğiniz mobil uygulamasıyla hem kendi gelişmelerini hem de çeşitli indirim kodları ve bedava hediyeler dağıttığı "Kazı Kazan" oyununu da duyurdu. Bununla ilgili detayları da aşağıdaki videodan görebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0