Elephone'un Yeni Yıldızı S3 Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Elephone'un Yeni Yıldızı S3 Ortaya Çıktı!
Çinli Elephone markasının yeni modeli S3 ortaya çıktı. Henüz resmi duyurusu gerçekleştirilmeyen cihazın bazı önemli özellikleri belli oldu.
Çin merkezli Elephone’un merakla beklenen yıldızı S3 ortaya çıktı. Resmi duyurusu henüz gerçekleştirilmeyen ürünün, bazı önemli özellikleri belli oldu. Yeni akıllı telefonun en dikkat çekici yanlarından birisi, tamamen metal bir kasaya sahip olması ve parmak izi sensörü barındırması. Sade tasarımı ve kaliteli malzemesi ile üst sınıf cihaz kategorisine adını yazdırabilecek Elephone S3’ün, kenarlardan neredeyse tamamen arındırılmış ekranı da oldukça şık duruyor.

 Elephone S3'ün Özellikleri Neler?

Gorilla Glass ile korunan 5.2 inç boyutunda bir ekran ile gelecek Elephone S3, Full HD çözünürlüğüyle de kullanıcıların beğenisini kazanacak. Ürünün donanımsal özellikleri ve fiyatı henüz netlik kazanmış değil. Tasarımı ile dikkat çeken ürünün, donanımı ve fiyat bilgisi Mart ayında gerçekleşecek resmi lansmanda ortaya çıkacak. CihazınElephone S3 ile ilgili aşağıdaki video ise şirketin resmi YouTube hesabında yayınlandı. Elephone S3 için buradan şirketin resmi web sitesine ulaşabilir ve takipte olabilirsiniz. Bakalım yeni Elephone S3, fiyatı ve donanımıyla bekleyenleri memnun etmeyi başaracak mı?
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0