• Anasayfa
  • Mobil
  • En Çılgın Konsept Tasarım: Ekran Boyutu Değişebilen iPhone!

En Çılgın Konsept Tasarım: Ekran Boyutu Değişebilen iPhone!

0
0
0
0
0
En Çılgın Konsept Tasarım: Ekran Boyutu Değişebilen iPhone!
Gelecek nesil iPhone'lar ile ilgili bugüne kadar birçok konsept tasarım yayınlandı. Birbirinden ilginç paylaşımlarda ne uçuk fikirler gördük... Bu defaki konsept ise bugüne kadar gördüklerimizin hepsinden daha çılgın. Hem de, patenti çoktan alınmış bir teknolojiye dayanıyor.
Popüler akıllı telefonlara yönelik yayınlanan konsept videolar oldukça popüler. Özellikle iPhone  konseptleri büyük ilgi çekiyor. iPhone ile ilgili bugüne kadar yayınlanan konseptlerde, teknolojinin olanak vermediği uçuk fikirlerden, ayağı yere basan sağlam önerilere kadar birçok içeriğe şahit oldu.

 Katlanabilir Ekran Teknoloji ile Mümkün

Gelecek nesil iPhone’lara yönelik haberimize konu olan yeni konsept ise yukarıda verdiğimiz örneklerin aslında her ikisine de uyuyor. İstendiğinde genişleyen, istendiğinde daralan ekranlı bir iPhone konspeti, fikir olarak çılgın ancak günümüz teknolojisine çok da uzak değil.
 
Katlanabilir ekranlara yönelik çalışmaların hızla devam ettiği günümüzde Apple’ın iPhone ve iPad için bu alanda patentlerini çoktan aldığını hatırlatalım. Açıkçası, birkaç nesil sonra olmasa da önümüzdeki yıllarda böyle bir iPhone görmememiz için bir neden yok. Bakalım teknoloji, konsept yaratıcılarının hızına ne kadar sürede yetişebilecek?
Kaynak : http://www.cultofmac.com/414083/ultra-widescreen-iphone-could-be-the-best-crazy-concept-ever/
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0