En Dayanıklı Tablet Samsung’dan Çıktı

1
1
0
0
0
Apple’ın tablet sektöründe elinde tuttuğu liderlik giderek Samsung’a geçiyor. iPad modeliyle iyi bir ivme kazanan Apple, tablet satışlarında düşüş yaşıyor. Android işletim sisteminin de yaygınlaşmasıyla Samsung satış rakamlarını oldukça arttırdı. 
Apple’ın tablet sektöründe elinde tuttuğu liderlik giderek Samsung’a geçiyor. iPad modeliyle iyi bir ivme kazanan Apple, tablet satışlarında düşüş yaşıyor. Android işletim sisteminin de yaygınlaşmasıyla Samsung satış rakamlarını oldukça arttırdı. 

Kullanıcıların akıllı telefon ve tablet alırken aklındaki ilk sorulardan biri “cihaz yere düşse kırılır mı?” oluyor. Sert bir zemine düşen cihazlar biranda verdiğiniz paranın boşa gitmesine sebep olabiliyor. Hal böyle olunca şirketler ürünlerinin dayanıklılığını arttırmak için çalışıyor. 

SquareTrade tarafından yapılan inceleme de en dayanıklı tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4 seçildi. Yapılan testlerde ön ve arka panel tasarımı, kenar yapısı ve malzemeleri, boyut, ağırlık, sürtünme katsayısı, su direnci ve kavrama yeteneği gibi özellikler göz önüne alındı. Güney Koreli şirket Samsung Galaxy Tab S 8.4, 3.3 puan ile zirveye otururken, Asus MemoPad 7,  Sony Xperia Z3 Compact ve Apple iPad Mini 3 bu tabletten sonra listede yer alan diğer cihazlar oldu.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0