En İyi Canlı Duvar Kağıdı Uygulamaları

26
5
2
1
0
En İyi Canlı Duvar Kağıdı Uygulamaları
Bu yazımızıda sizler için telefon ve tabletlerinize görsellik katabileceğiniz canlı duvar kağıdı uygulamalarına göz atacağız.
Bu yazımızda sizler için telefon ve tabletlerinize görsellik katabileceğiniz canlı duvar kağıdı uygulamalarına göz atacağız. Canlı duvar kağıtları telefon ve tabletlerimizin, kilit veya ana ekranında hareketli görseller görmemezi sağlayan duvar kağıtlarıdır. Bu uygulamalardan ilki Mountain Now.

Mountains Now uygulaması güzel bir illüstrasyonu ekranımıza taşıyor. Bu uygulama sayesinde ekranımızda hareket eden dağlar ve gemiler görebiliyoruz. Eğer bu tarz renkli ve ekrana baktığınızda ferahlatacak bir masaüstü görmek istiyorsanız Mountains Now tam size göre. Uygulamanın 3.62 TL'lik versiyonu da mevcut. Ancak ücretsiz versiyonundan o kadar para edecek bir farkı yok diyebiliriz.
 
  Mountains Now indirBir diğer canlı duvar kağıdı uygulaması Mobile9 DECO. Bu uygulamaya sadece canlı duvar kağıdı uygulaması demek biraz yanlış olur. Çünkü içinde normal duvar kağıdı, melodiler, videolar ve ikon paketleri de yer alıyor. Ayrıca Windows Phone ve iOS platformlarında da bulabildiğimiz uygulamayı ücretsiz bir şekilde marketten indirebiliyoruz.
 
  Mobile9 Deco indir


Son uygulamamızın adı Dragon Strike. Dragon Strike tamamen ücretsiz bir uygulama. Ancak indirdikten sonra telefonumuza bir uygulama gibi kurulmuyor. Masaüstümüze basılı tutup orada çıkan pencereden canlı duvar kağıtlarını seçmemiz gerekli. Zaten burada karşımıza direkt çıkıyor. Daha sonra karşımıza çeşitli ayarlar yapmamıza yarayan seçenekler geliyor. Burada ayarları dilediğimiz gibi yaptıktan sonra "Set as wallpaper" diyoruz. Masaüstünüzde ejderhaların uçuşmaya başladığını göreceksiniz.
 
  Dragon Strike indir


 
26
5
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
26
5
2
1
0