En İyi Ekran Galaxy S5'te

1
0
0
0
0
En İyi Ekran Galaxy S5'te
Samsung Galaxy S5'in ekranı, alanında uzman firmalardan olan DisplayMate'in yaptığı teste göre bu zamana kadar üretilenlerin en iyisi olmayı başardı.
Samsung'un önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak olan yeni amiral gemisi Galaxy S5'in ekranı hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Her çıkardığı yeni model ile ekran teknolojisini bir adım daha ileriye götüren firma, Galaxy S5 ile şu ana kadar üretilen ekranların en iyisini yaptı.

Ekran kalibrasyonları üzerine cihazlar ve yazılımlar geliştiren DisplayMate'in yaptığı testlere göre akıllı telefonlar arasında en doğru renk, parlaklık, bakış açısı gibi konularda en iyi ekran Galaxy S5'te yer almakta.

698 nit parlaklık değeri bulunan ekranın hem firmanın kendi telefonları hem de diğer firmaların ürettiği telefonlar arasında ekran kalitesi gözle görülür derecede iyi olduğu anlaşılabilmekte.

AMOLED teknolojisi ile telefon ve tabletlerinde fark yaratmaya devam eden Samsung, ekrana önem veren kullancıların tercih ettiği marka olmaya devam edecek gibi görünüyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0