Ericsson’un Önemli Pozisyonunda Bir Türk

0
0
0
0
0
Ericsson’un Önemli Pozisyonunda Bir Türk
2001 yılında Sony ile anlaşıp, telefon işinde güçlerini birleştirdikten sonra, 2012 yılında tamamen Sony’e satılan Ericsson’un İngiltere ve İrlanda Teknik Operasyonlar Liderliğine Türk bir isim atandı.

2001 yılında Sony ile anlaşıp, telefon işinde güçlerini birleştirdikten sonra, 2012 yılında tamamen Sony’e satılan Ericsson’un İngiltere ve İrlanda Operasyonlar Başkan Yardımcılığına Türk bir isim atandı.
 
Bundan sonra Serdar Senön, 1500’ü aşkın kişinin çalıştığı İngiltere ve İrlanda Operasyonlar Başkan Yardımcılığına ekibine öncülük edecek.
 
Ortadoğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden Yüksek Onur derecesiyle mezun olan Serdar Sanön, yüksek lisansını British Council bursu ile yine aynı dalda Manchaster Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’nin önce gelen firmalarında görev yaptı.
 
1995’li yıllarda Tukcell’de Chief Network Operations Engineer olarak görevinden ayrılmasından sonra 1998’den beri Ericsson’da görev yapan Serdar Sanön, umarız daha başarılı işlere imza atar.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0