• Anasayfa
  • Mobil
  • Fenerbahçe Ülker ve Pınar Karşıyaka Modelleri Bulunan Telefon: Euroleague Mobile

Fenerbahçe Ülker ve Pınar Karşıyaka Modelleri Bulunan Telefon: Euroleague Mobile

1
0
0
0
0
Euroleague'in artık yavaş yavaş ticari bir ortam olmasından nemalan Euroleague bu sefer de Euroleague Moblie adında cep telefonları üretiyor.
Euroleague, özellikle NBA'den sonra belki de en çok takip edilen basketbol organizasyonu olarak geçmekte. Türk Hava Yolları sponsorluğunda yapılan turnuva bir nevi basketbolun Şampiyonlar Ligi olarak biliniyor. Ancak son dönemlerde artık bir ticari ortam haline gelen sporlarda Euroleague de bundan faydalanarak mobil sektöre giriş yapmış.

Euroleague'deki temsilcilerimiz olan Pınar Karşıyaka ve Fenerbahçe Ülker'in de dahil olduğu bir akıllı telefon serisi çıkaran Euroleague, bu telefona da Euroleague Mobile i7A adını vermiş. Biz haberimizde bu iki takımımız için olan versiyonlarından bahsedecek olsak da Euroleague'e katılan her takım için de aynı modelin versiyonlarının bulunduğundan da bahsetmiş olalım.4.7 inçlik HD ekrana sahip olan i7A, 4 çekirdekli 1.2GHz hızındaki çipseti ve 1GB RAM'i ile satılıyor. Pınar Karşıyaka ve Fenerbahçe Ülker temaları ve arka kapak tasarımı bulunan telefonda 8MP arka ve 2MP ön kamera bulunuyor. 1.750mAh batarya ile desteklenen bu telefonda 8GB depolama kapasitesi MicroSD kart ile arttırılabiliniyor. Çift simkart desteği sunan Euroleague Mobile i7A, Android 4.3 işletim sistemi ile gelmekte.169 Euro, yani 500TL civarında bir fiyat etiketine sahip olan telefonun pek de hoş özelliklere sahip olduğunu söyleyemeyiz. Yani, Android M hazırlıkları ve denemeleri başlamışken Android 4.3 olması biraz üzücü. Ayrıca teknik özellik noktasında da alt seviyelerde kalan bir cihaz olması sadece takım üzerinden ticaret yapma amacıyla üretildiğini gösteriyor.

Ayrıca Euroleague uygulamalarını da ücretsiz olarak içeren bu telefonda 1 aylık ücretsiz Euroleague TV hizmeti de sunuluyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0