• Anasayfa
  • Mobil
  • EvilBane: Kuzgunların Yükselişi Yayınlandı!

Merakla Beklenen Muhteşem Oyun "EvilBane: Kuzgunların Yükselişi" Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Merakla Beklenen Muhteşem Oyun "EvilBane: Kuzgunların Yükselişi" Yayınlandı!
Uzun süredir dikkat çeken Netbarble tarafından hazırlanan EvilBane: Kuzgunların Yükselişi oyunu Türkçe dil desteğiyle beraber yayınlandı
Son dönemlerin en popüler oyun tarzlarından biri olan rol yapma, ya da RPG, mobil sektörde de fazlasıyla ilgi çekiyor. MARVEL Future Fight, Guild of Honor ve Paramanya gibi oldukça sevilen yapımlara imza atan Netmarble Games firması, duyurusundan bu yana merakla beklenen oyunu EvilBane: Kuzgunların Yükselişi oyununu çıkardı.

Konsol kalitesi dediğimiz grafikleri sistem özellikleri farketmeden tüm telefonlara getiren yapım, yüksek donanım yerine daha uygun fiyatlar ile alınmış cihazlarda da söylenilene göre oldukça iyi bir performans veriyor.
 

Cennet Taşları adı verilen bir hikayeye sahip olan EvilBane'de Luke, Khara ve Vango isimli 3 ayrı karakter bulunuyor. Luke atik bir tank mishali bir Paladin, Khara ise seri ve support yapıya sahip bir Suikastçi, son olarak Vango ise tam manasıyla tank tipine bürünen bir Katil olarak bahsediliyor.

RPG severler için yeni bir soluk olacak yapımı aşağıdaki bağlantıdan indirerek oynayabilirsiniz. Oyunun ücretsiz olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Ayrıca iOS kullanıcıları buradaki bağlantıdan da bir ön kayıt açarak oyun çıktığı anda oyununuza sahip olabilirsiniz. Android kullanıcıları ise aşiağıdaki bağlantıdan bekleme yapmadan indirebilir.

Bu arada Fobito'nun iki hafta önce yayınladığı "2016'da Çıkacak 3 Enfes Android Oyun" videosunda da EvilBane'den bahsetmişler, oradan da oyun hakkında temek bir bilgi alabilirsiniz.
 
 
  EvilBane: Kuzgunların Yükselişi İndir [ÜCRETSİZ]

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0