• Anasayfa
  • Mobil
  • Facebook Hesabı Gerekmeyen Yeni Messenger, Dünya Genelinde Sunuldu

Facebook Hesabı Gerekmeyen Yeni Messenger, Dünya Genelinde Sunuldu

0
0
0
0
0
Facebook'un kullanıcı profilini genişletmek adına bağımsız hale getirdiği Messenger, tüm dünya genelinde üyelik şartı olmadan kullanıma sunuldu.
Son zamanlarda Facebook'un Messenger uygulamasını iyice el üstünde tuttuğunu, her geçen gün bir başka yenilikle güncellediğini biliyoruz. Bu özelliklerden biri de yaklaşık bir ay önce gelen ve herhangi bir Facebook hesabı olmadan uygulamayı kullanmanıza imkan tanıyan özellikti.

''Daha fazla kullanıcıya ulaşma'' amacı ile hamleler yapan Facebook, mesajlaşma servisini bir nevi kendinden ayırmış ve Amerika, Kanada, Peru ve Venezuela'daki kullanıcılara sunmuştu. Kısa bir süre içinde de kalan ülkelere yayılacağını söylemişti.Beklenen olay bugün gerçekleşti ve Messenger ekibin sözcülerinden David Marcus, uygulamanın tüm dünyaya yeni özelliği ile sunulduğunu açıkladı. Önceden Messenger uygulamasını yükleyenlerden giriş yapılması için Facebook hesabına bağlanılması istenmekteydi. Şimdi ise isim ve telefon numaranız ile yapacağınız kayıt, uygulamayı kullanmanızı sağlayacak. Tabi Facebook hesabı olanlar yine hesapları ile giriş yapabilmekte.

Bakalım Facebook'un gün geçtikçe adeta 'modifiye' ettiği Messenger'a önümüzdeki süreçte daha ne gibi özellikler eklenecek?

Kaynak: TheNextWeb
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0