• Anasayfa
  • Mobil
  • Facebook Messenger, Artık Çok Farklı Bir Platform Olacak

Facebook Messenger, Artık Çok Farklı Bir Platform Olacak

0
0
0
0
0
Facebook Messenger, Artık Çok Farklı Bir Platform Olacak
Facebook’un beklenen yeni duyurusunda Messenger uygulamasıyla ilgili büyük değişikler olacağı konuşuluyor. Bu uygulama önümüzdeki günlerde, sadece mesajlaşmak için kullanımının dışında kullanıcılar için önemli bir platform haline gelebilir.
Facebook’un beklenen yeni duyurusunda Messenger uygulamasıyla ilgili büyük değişikler olacağı konuşuluyor. Bu uygulama önümüzdeki günlerde, sadece mesajlaşmak için kullanımının dışında kullanıcılar için önemli bir platform haline gelebilir. Hatta dün size bu konuyla ilgili çok önemli gelişmelerin olduğundan bahsetmiştik.

Eğer bu söylemler doğruysa, gelişmiş fotoğraf düzenleyiciler, arama motorları, seyehatler için kullanabileceğimiz özellikler ve bunun gibi telefonda bulunan temel özelliklerin çoğunu Facebook Messenger uygulaması içinden erişim sağlayabileceğiz.

Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg, F8 Develepor Confarence’nda ( F8 Geliştirici Konferansı ) geliştiricilerin de kendilerine ait olan 3. parti uygulamaları Facebook Messenger’ın içine koyabileceklerini söyledi. Söylentiye göre, şimdiden 20’ye yakın 3. parti uygulama Facebook Messenger ile birlikte çalışıyormuş.


Bu konferansın sonucunda ne çıkacağı net bir şey söyleyemeyiz. İsterseniz buradaki linkten F8 konferansını canlı izleyebilirsiniz.

Kaynak: Mashable
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0