• Anasayfa
  • Mobil
  • Messenger Görüntülü Konuşma Özelliği Türkiye’de Kullanıma Açıldı

Messenger Görüntülü Konuşma Özelliği Türkiye’de Kullanıma Açıldı

2
0
0
0
0
Facebook’un yalnızca belirli ülkelerde kullanıma açtığı görüntülü konuşma özelliği, bugünden itibaren ülkemiz de dahil tüm dünya ülkelerindeki iOS ve Android yüklü cihazlarda kullanılabiliyor olacak.
Facebook, her ne kadar WhatsApp’ı satın alıp sesli konuşma özelliklerini bu uygulamaya getirmiş olsa da Messenger’ı asla boşlamıyor. Son olarak Messenger’a oyun daveti özelliğini ekleyen Facebook, şimdi de görüntülü konuşmayı tüm dünyada kullanılabilir duruma getirdi.

Messenger’ı çok farklı bir platforma çevirmek isteyen Facebook, birkaç aylık süre içerisinde uygulamaya farklı özellikler eklemiş, masaüstü PC’lerde kullanılabilmesini sağlamıştı. Bu özelliklerin arasına görüntülü konuşma da eklenmiş oldu.
 

 Görüntülü konuşma özelliği nasıl çalışıyor?

Kullanımı oldukça basit olan görüntülü konuşma özelliğini kullanabilmeniz için, öncelikle sohbet bölümüne geçerek konuşacağınız kişinin penceresini açmanız gerekiyor. Üst kısımdaki kamera simgesine tıkladığınızda, karşı taraf cevap verdiği andan itibaren görüntülü konuşmayı gerçekleştirebiliyorsunuz.Android ve iOS cihazları arasında sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu özellik, kullanıcıların favori iletişim alternatifi olacaktır.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0