• Anasayfa
  • Mobil
  • Facebook, ‘Moments’ Uygulamasını Türkiye’de Kullanıma Sundu

Facebook, ‘Moments’ Uygulamasını Türkiye’de Kullanıma Sundu

0
0
0
0
0
Facebook'un yaklaşık 2 ay önce ilk olarak ABD'de kullanıma sunduğu Moments uygulaması, artık Türkiye'de de kullanılabilir durumda.
Facebook, ilk olarak Haziran ayında Amerika’da yayınladığı Moments uygulamasını Türkiye’nin de aralarında bulunduğu pek çok ülkede kullanıma sunduğunu açıkladı. App Store ve Google Play üzerinden Türkçe olarak indirilebilen Moments, arkadaşlar arasında hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf paylaşımını mümkün kılıyor.
 
Bu bağımsız uygulama sayesinde bir etkinlik, kutlama, seyahat veya arkadaşlarla geçirilen bir gecenin ardından farklı kişilerin paylaştığı fotoğrafları bulmak ve saklamak kolaylaşıyor. Moments ile insanlar kendi fotoğraflarını arkadaşlarına gönderebiliyor, onların fotoğraflarını alabiliyor ve hepsini kendilerine özel, tek bir yerde saklayabiliyor. Ayrıca yüz tarama teknolojisi sayesinde fotoğrafların etiketlenmesi ve paylaşılması da oldukça basit bir hale getiriliyor.Moments'te bulunan bir diğer özellik ise saklanılan fotoğraflardan otomatik olarak video kliplerin yapılabilmesi. Bir nevi müzik destekli fotoğraf kolajlaması da diyebiliriz. Fotoğraflar, Moments uygulaması tarafından otomatik olarak seçiliyor fakat isterseniz seçme işlemini kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. 

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.
 
  Moments
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0