• Anasayfa
  • Mobil
  • Facebook’tan Fotoğraf Paylaşımını Çocuk Oyuncağına Çeviren Uygulama: Moments

Facebook’tan Fotoğraf Paylaşımını Çocuk Oyuncağına Çeviren Uygulama: Moments

0
0
0
0
0
Facebook, kullanıcılarının fotoğraflarını düzenleyip arkadaşlarıyla özel olarak paylaşmasını sağlayan yeni uygulaması Moments’i kullanıma sundu.
Facebook’un yaratıcı ekibi Creative Labs tarafından geliştirilen Moments, farklı kişilerin çektiği fotoğrafların paylaşılmasını kolaylaştırıyor. Önceden akıllı telefonlardaki uygulamayla fotoğraf çeken bir kişi, WhatsApp ya da farklı uygulamaları kullanarak paylaşım yapabiliyordu. Facebook, Moments uygulaması sayesinde paylaşımın arada herhangi bir araç olmadan çok daha kolay yapılmasını sağlayacak.

Moments sayesinde birçok arkadaşınızı gruba ekleyip fotoğraflarınızı bu uygulamayı kullanarak paylaşabileceksiniz. Bu sayede farklı araçlar kullanarak fotoğraf göndermek yerine tüm fotoğraflar Moments’da bulunacak ve paylaşımlar çok daha kolay bir şekilde yapılabilecek.Facebook’un hem iOS hem de Android platformunda kullanılabilen Moments uygulamasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. (şimdilik Türkiye'de aktif durumda değil, fakat yakın bir zamanda kullanılabilir duruma gelecektir)
 
  Moments
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0