Facebook Reklam Yöneticisi Android'e Geldi

1
0
0
0
0
Facebook'un işletmeler ve sayfalar için reklam verme ve yönetme gibi özelliklerini barındıran Facebook Reklam Yöneticisi Android'deki yerini de aldı.
Bildiğiniz gibi artık birçok firma televizyon ya da bilboard reklamları yerine internet ortamında reklamlar vermeye başladı. Bu merciiler için en mantıklısı da çoğu zaman Facebook olarak gösterilir. Bir firmanın büyüyüebileceği, tanınabileceği en sağlam yerlerden biri olan Facebook'ta da reklam verme durumları sıkça rastlanır.

Bu sebeple de Facebook'a reklam vermeniz için bazı kriterleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bu gereken adımlar yapıldıktan sonra ise reklamınız yanınlanır. Fakat işin önemli kısmı ise bu reklamlarınızı, yani sponsorlu bağlantılarınızı kimlerin takip ettiğidir. Bunu da Facebook Reklam Yöneticisi ile sağlayabilirsiniz. İşte bunu mobil uygulama ile de yapabileceğiniz "Facebook Reklam Yöneticisi" bir süredir iOS platformunda vardı ve artık Android platformuna da getirilmiş oldu.Vereceğiniz reklamları düzenleyebileceğiniz, kaç kişiye ulaşmış kimlerden dönüt almış gibi detaylara ulaşabileceğiniz Facebook Reklam Yöneticisi uygulaması ödeme işlemlerinizin de bu uygulama üzerinden yapılabilmesine olanak tanıyor. Ayrıca sayfa gönderiniz ile ya da telefonunuzdaki resimler ile de sponsorlu paylaşımlar yapabilirsiniz.Facebook reklam yöneticisinin Android ve iOS sürümlerini aşağıdaki bağlantıdan ücretisz indirebilir, Facebook reklamlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.
 
  Facebook Reklam Yöneticisi İndir
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0