4
3
0
0
0
Günümüzün vazgeçilmez uygulaması haline gelen Facebook'ta gördüğümüz videoları daha sonra nasıl aramadan izleyebileceğinizianlatıyoruz.
Hepimizde olduğu gibi özellikle akıllı telefon sahiplerinin merkezi Facebook haline geldi. Genel kitle genç olsa da çocuk ve yaşlıların bile takıldığı Facebook'ta bir video gördüğünüz sırada müsait değilseniz daha sonra da izleyebilirsiniz.

Sonradan izlemek için kaydedilen videoları internet bağlantınız olmasa bile sonradan defalarca izleyebiliyorsunuz. Bunu ayarlamanın yöntemi ise oldukça basit.Yukarıda görebileceğiniz gibi videonun sağ üst köşesinde olan aşağı oka tıklayarak çıkan listede Videoyu Kaydet demeniz halinde sonradan izlenmek üzere Facebook videonuz kaydediliyor. Ardından kendi profilinize de gidebileceğiniz sağ üstte bulunan üç çizgiye tıklayıp Kaydedilenler ikonuna tıklamanızın ardından sonradan izlemek için kaydettiğiniz videolara ulaşabilirsiniz.Kaydedilenler kısmını açtığınızda ise sizi yukarıdaki gibi bir menü karşılayacak. Buradan kaydettiğiniz herhangi bir videoyu izleyebilirken, videonun sağındaki üç çizgiye tıkladığınızda ise videoyu arşivinize ekleyebilir, kayıdı kaldırabilir ya da direkt olarak gönderilerinizin arasında görebilirsiniz. Tabii bu iş için bir akıllı telefona ya da tablete sahip olmanız gerekli. PC kısmında böyle bir işlev şimdilik bulunmuyor.
4
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
3
0
0
0