• Anasayfa
  • Mobil
  • Fake GPS ile Tinder'ın Ücretli Versiyonunu Beleşe Getirin!

Fake GPS ile Tinder'ın Ücretli Versiyonunu Beleşe Getirin!

1
0
0
0
0
Fake GPS sayesinde Tinder’ın ücretli olan Tinder Plus’taki konum kaydırma mevzusunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Tinder’ın bir ay için 44,89 TL ödeme talep ettiği Tinder Plus versiyonunu beleşe getirmenin bir yolu var. Google Play’de ücretsiz olarak indirmeye sunulan Fake GPS uygulaması sayesinde Tinder’ın ücretli versiyonunda yer alan ‘konum kaydırma’ özelliğini kullanabilirsiniz.

Şimdi bunu nasıl yapabileceğinizi anlatayım. Öncelikle Fake GPS uygulamasını şuradaki bağlantı üzerinden indirip cihazınıza yüklüyorsunuz. Ana ekranın sağ üst köşesindeki 3 noktaya tıklayın. Search > Location sıralamasını takip ederek dünya üzerinden istediğiniz bir yeri seçin.

Bunu yaptıktan sonra muhtemelen daha önce kullanmış olduğunuz için Tinder’ın birikmiş ön belleğini temizleyin. Telefonunuzdaki Ayarlar > Genel > Uygulamalar sıralamasını takip edip Tinder’ı bulun ve ön belleğini temizleyin. Daha sonra Tinder’daki ‘Keşfet Tercihleri’ bölümünden arama ayarlarını istediğiniz gibi tekrar belirleyin ve profilin güncellenmesini bekleyin. Hemen olmasa da 5-10 dakika içerisinde güncellenecek olan Tinder’daki ‘konum kaydırma’ özelliğini bu şekilde kullanabilirsiniz.Yalnız şunu belirtmem gerekiyor: Elbette Tinder Plus’taki tüm özellikleri bu şekilde kullanamazsınız. Yalnızca bulunduğunuz konumu kaydırıp farklı lokasyon tercihini genişletebiliyorsunuz. (özellikle yurt içi ve yurt dışında sürekli olarak gezmek zorunda kalan kişilerin çok işine yarayacak)
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0