Fallout'tun Mobil Oyunu Çıktı!

0
0
0
0
0
Sevilen oyun serilerinden biri olan Fallout'un 4. oyununa ait detaylar gelirken Bethesda firması diğer bir yandan Fallout Shelter adındaki mobil oyununu da tanıttı.
Bugün Bethesda Softworks tarafından ardı ardına yapılan oyun tanıtımlarında Doom, Dishonored 2 gibi oyunlar gündeme gelmiş, oyuncularda bir heyecan furyası başlamıştı.

Aynı zamanda efsane serilerden biri olarak gösterilen Fallout'un sıradaki oyunu olacak Fallout 4 hakkında da detaylar verilmişti. Fakat Bethesda bununla kalmayarak Fallout 4'ü bekleyen oyunculara çerezlik bir mobil oyun da tanıttı. "Fallout Shelter" adındaki mobil oyun ile Fallout 4 çıkana kadar takılabileceğiniz yeni bir mobil oyununuz ortaya çıkmış oldu.Fallout Shelter, stateji bazlı olarak dikkat çeken oyunlardan biri olmaya aday. Kendi evinizi korumak için çeşitli stratejiler belirlemeniz gereken oyun zevki bir oyun gibi duruyor. Ücretsiz olan oyunda yeni yapılar oluşturabilmeniz de hoş bir detay olmuş.

İşin sonuna bıraktığımız üzücü detay ise Fallout Shelter'ın şu anda sadece iOS platformuna sunulmuş olması. Yani Android ve WP platformlarında bu oyun maalesef şu anda bulunmuyor. Diğer platformlara gelip gelmeyeceğine dair bir açıklama yapmayan Bethesda firması bu güzel haberi sadece iOS kullanıcılarına sunmuş oldu.

Aşağıdaki tanıtım videosundan oyun dinamiklerini görebilir, en alttaki indirme bağlantısından Fallout Shelter'ı iOS cihazınıza indirip oynayabilirsiniz.
 
 
  Fallout Shelter İndir [ÜCRETSİZ]

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0