• Anasayfa
  • Mobil
  • Enteresan Özellikleriyle Bir ‘Garip’ Windows Phone Akıllı Telefon Geliyor

Enteresan Özellikleriyle Bir ‘Garip’ Windows Phone Akıllı Telefon Geliyor

1
1
0
0
0
GFXBench raporlarında ortaya çıkan bir telefon, ilginç özelliklere sahip bir Windows Phone modelinin geleceğini gösteriyor.
Geçtiğimiz ay Falcon HP adında Snapdragon 820 işlemcili Windows Phone ürününden bahsetmiştik. Bu modelin Falcon HP adıyla gelme ihtimalinin düşük olduğunu düşünsek de daha sonra bunu doğrular nitelikte ciddi bilgiler gelmeye devam etmişti. Bu modelden performans ölçme uygulaması GFXBench sayesinde haberimiz olmuştu, yeni modelle ilgili bilgilerin açığa çıkmasında da bu uygulamanın parmağı var.

İsmi şimdilik bilinmeye model, Snapdragon 820 işlemciye ve Adreno 530 grafik işlemcisine sahip. 6 inç büyüklüğünde ve 2560 x 1440 piksel çözünürlüğünde ekranı bulunan modelde 20/12 MP çözünürlüklerinde arka ve ön kamera yer alıyor.43 GB dahili hafıza ve 1.5 GB RAM’in görüldüğü raporda, bu özelliklerin ne kadar gerçekçi olduğu tartışılır. Zira 43 GB boyutunda bir dahili hafıza seçeneği hali hazırda zaten yok. 1.5 GB RAM’li telefonları biliyoruz ama en azından bu kameralara ve işlemcilere sahip bir telefonun performansı 1.5 GB RAM’le nasıl olur bilemedim. 

Bununla birlikte Microsoft’un SD820’den gücünü alan bir telefonla ilgili testler yaptığını biliyoruz. Acaba ‘o telefon bu telefon mu?’, bekleyip göreceğiz.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0