• Anasayfa
  • Mobil
  • Fenerbahçe Yandex Android Uygulaması Yayınlandı!

Fenerbahçe Yandex Android Uygulaması Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Fenerbahçe ile Rus arama motoru Yandex arasında yapılan antlaşma ile ortaya çıkan Fenerbahçe Yandex projesi şimdi de Android uygulaması olarak başladı.
Bildiğiniz gibi Fenerbahçe Spor Kulübü'nün bu seneki Rus arama motoru firması Yandex ile yaptığı antlaşma ile birçok proje ortaya çıkmıştı. Sizlere buradan da bahsettiğimiz gibi Fenerbahçe Yandex arama motoru, Fenerbahçe Yandex Tarayıcı gibi projeler ile taraftarlardan yoğun destek alan kulüp, şimdi de mobil uygulama üretti.

İlk olarak Android platformunda yayınlanan Fenerbahçe Yandex adındaki Yandex Arama motoru bugün Play Store'da yayınlandı. Ücretsiz olan uygulamanın logosu da Fenerbahçe'nin renkleri olan sarı lacivert biçiminde Yandex logosu olarak gözükmekte."Taraftarlarımızın beklediği an geldi. Android akıllı telefonlar için Fenerbahçe Yandex mobil uygulaması yayınlandı. Hemen uygulamayı indir ve arama yap, kulübüne destek olmaya başla!" şeklinde kısa bir açıklama ile yayınlanan haberde Android kullanıcılarından bu uygulamanın indirilip kullanılması talep ediliyor. Tabii ki biz bilmiyor olsak da her indirme ve giriş sayıları gibi veriler kulübe para katkısı sağlayacaktır.
 
  Fenerbahçe Yandex İndir [ÜCRETSİZ]

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0