Field Trip İle Şehir Sizin

1
0
0
0
0
Yaşadığınız şehir ile ilgili sizden daha çok bilgisi olan uygulama Field Trip, AppStore ve Google Play Store'da sizleri bekliyor.
Satın aldığı ve kullanıcılarına sunduğu servisleri her geçen gün arttıran dünyanın en büyük şirketi Google’ın Niantic Labs stüdyolarında geliştirilen bu uygulama, gündelik hayatınız yanı sıra, gittiğiniz gezilerde de sizlere kolaylıklar sağlayacak türden.

Fark etmeden yanından geçtiğiniz bir müze ile ilgili, evinize yakın mekanlar ile ilgili ve daha bir çok mekan konusunda size bilgi veren uygulama, oldukça geniş altyapısı ve lokasyon bilgileri ile büyük yardımcınız olacak. Türkçe dil desteği de sunan uygulama’nın size ne sıklıkla bildirim göndereceğini seçebiliyor ve sesli komut verebiliyorsunuz.

İçeriğindeki bilgilendirici yazıları her dilde çeviren uygulamamız DailySecret, harbiyiyorum.com gibi büyük şehir rehberlerinden de içerik desteği alıyor. Field trip isimli faydalı uyfugulamamızın bir de Google Glass versiyonu var, geçtiğimiz ay sonunda sesli komut desteğini de alan uygulama oldukça kullanışlı. Son olarak Türkiye'nin mimarlık platformlarından Arkitera ile anlaşan uygulama yetkilileri, platformun arşivlerinden seçilen yapıları uygulama içerisinde tanıtıyor.
 

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0