Firefox OS, Akıllı Saatlere Gelebilir

0
0
0
0
0
Çoğu kişinin tarayıcı olarak bildiği Firefox, mobil işletim sistemi olarak da büyük başarılara imza atıyor. Gelen haberlere göre yakın bir zaman içerisinde Firefox ile çalışan akıllı saatleri piyasada görmek mümkün olacak.
Çoğu kişinin tarayıcı olarak bildiği Firefox, mobil işletim sistemi olarak da büyük başarılara imza atıyor. Gelen haberlere göre yakın bir zaman içerisinde Firefox ile çalışan akıllı saatleri piyasada görmek mümkün olacak.

Mozilla, Firefox işletim sistemini Android, iOS ve Windows Phone ile yarışacak şekilde geliştirmeye oldukça kararlı. Teknoloji dünyasının dev isimlerinden LG’nin de cihazlarında kullandığı Firefox OS, yakın bir zamanda akıllı saatlere gelebileceğinin sinyalini vererek sadece telefonlarda kullanılan bir işletim sistemi olmadığını kanıtlamak istiyor. Şirket daha önce de Panasonic ile anlaşmış ve Firefox OS’li televizyonların piyasaya çıkması için ilk adımları atmıştı. Gelen haberler henüz kesinlik kazanmadı ancak bu bilgilere dayanarak Firefox OS işletimin sisteminin akıllı saatlere de geleceğini tahmin etmek zor değil. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0