• Anasayfa
  • Mobil
  • Flickr'ın Mobil ve Web Sürümleri 4.0 Versiyonuna Güncellendi

Flickr'ın Mobil ve Web Sürümleri 4.0 Versiyonuna Güncellendi

1
0
0
0
0
Flickr'ın mobil ve web versiyonlerı bugün 4.0 sürümüne güncellenerek büyük tasarımsal değişikliği ve birçok yeniliği beraberinde getirdi.

Fotoğraf paylaşım platformu olan Flickr, özellikle fotoğrafçılık ile uğraşanlar tarafından oldukça tercih edilen bir platform. Milyarlarca resim barındıran ve Yahoo'nun sahibi olduğu Flickr, mobil versiyonlarını ve web versiyonunu bugün 4.0 versiyonuna güncellendi.

Bu güncelleme ile büyük bir tasarımsal değişikliğe gidilen Flickr'da uzun süredir olan -şahsen sıkıcı bulduğum- tasarım daha rahat ve göze çok hoş gelen bir biçimde değişti.Daha kullanışlı hale gelen Flickr, hem iOS hem de Android platformlarında da güncellenerek yeni görünümüne kavuştu. Ayrıca Flickr'da daha önce verilen ücretsiz bulut depolama alanı da 1TB'a yükseltilerek ciddi bir adım atılmıştı. Bu değişimle beraber ve 1TB depolama alanı seçeneğiyle daha cazip olan Flickr'a ayrıca fotoğrafları Instagram'da paylaşma özelliği de eklendi.Komple değişen tasarımın yanında 1TB bulut depolamayı ücretsiz olarak sunan Flickr, Ayrıca Uploadr adında Windows ve Mac bilgisayarlar için bir masaüstü uygulaması da çıkardı.

Bu uygulama, Flickr'a fotoğraf yüklemeniz daha da kolaylaştırılarak Flickr kullanımı açısından daha rahat ve daha iyi bir deneyim sunmanıza yardımcı oluyor.Şimdiden çok sevilen Flickr'ın bu yeni arayüzünü taşıyan güncellemeleri aşağıdaki bağlantılardan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

  Flickr Mobil Uygulaması 4.0 Versiyonu İndir
 
 


Kaynak: Flickr Blog
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0