• Anasayfa
  • Mobil
  • Fobito Yılın En İyi Android ve iOS Oyunlarını Belirledi!

Fobito Yılın En İyi Android ve iOS Oyunlarını Belirledi!

1
0
0
0
0
İzmo Bilişim bünyesinde mobil oyun ve uygulamalara yönelik çalışmalar yapan Fobito ekibi sizler için yılın en iyi Android ve iOS platformuna ait oyunları belirledi.
Bildiğiniz gibi Webtekno olarak İzmo Bilişim bünyesinde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Aynı zamanda yine İzmo Bilişim çatısı altında çalışan ve sizlere mobil oyun ve uygulamalara yönelik çalışmalar ve öneriler yapan Fobito'yu da birçoğunuz biliyor ve takip ediyor.

Aynı zamanda Webtekno'da yayınlanan "Haftanın En İyi Mobil Oyunları" listesini de hazırlayarak katkı sağlayan Fobito ekibi bu sefer de "Yılın En İyi Oyunları"nı belirledi. Yani böylelikle bu dönemlerde yeni oyun arayanlarınız varsa direkt olarak bu listeden herhangi bir oyunu seçip indirebilecekler. Çünkü her biri oldukça keyifli olan ve ekibimizin artık içini dışını bildiği oyunlardan "yılın en iyisi" olabilecekler ile derlendi.


 

 Fobito'nun Seçtiği 2015'in En İyi Oyunları


- Fallout Shelter
- FIFA 16 Ultimate Team
- Lara Croft GO
- Mortal Kombat X
- Need for Speed No Limits
- Prune
- Gods of Rome
- Rayman Adventures
- Angry Birds 2
- Agar.io


Tüm listeye Android kullanıcıları buradaki bağlantıdan iOS kullanıcıları ise buradan rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve her birini tek tek indirebileceğiniz bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Son olarak buradan Fobito'yu ziyaret edebilir, Facebook sayfasına buradaki bağlantıdan giderek güncel olarak yeni oyun ve uygulamaları takip edebilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0