Fotoğraf Basabilen Akıllı Kılıf

0
0
0
0
0
Fotoğraf Basabilen Akıllı Kılıf
​Telefon kılıflarının işlevi bundan sonra telefonu darbelere karşı korumakla sınırlı kalmayacak gibi. Prynt isimli akıllı kılıf, çektiğiniz fotoğrafı anında basarak size verebiliyor.
Telefon kılıflarının işlevi bundan sonra telefonu darbelere karşı korumakla sınırlı kalmayacak gibi. Prynt isimli akıllı kılıf, çektiğiniz fotoğrafı anında basarak size verebiliyor.
 
Fransa
’da küçük bir grup tarafından Ocak ayından bu yana geliştirilme aşamasında olan Prynt, içerisindeki yazısı sayesinde fotoğrafı kısa bir süre içerisinde kağıda basarak size verebiliyor. Şimdilik tek bir kağıt bulundurabilen kılıf, fotoğrafı 50 saniye içerisinde basabiliyor. Tüketicilere sunulacak olan versiyonda 10 ila 30 adet arasında kağıt alabileceği ve kısa bir sürede baskı işlemini gerçekleştireceği belirtiliyor.
 
99 dolar etiket fiyatıyla önümüzdeki yıl içerisinde piyasadaki yerini alacak olan cihaz, 4 ve 5 inç arası boyutlara sahip tüm telefonları desteklemesinin yanında, iPhone 6 Plus ve Galaxy Note gibi phablet modellerde de çalışacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0