Galaxy Grand 2 İncelemesi

0
0
0
0
0
Akıllı telefon pazarının değişmezi haline gelen büyük ekranlı telefonlar, artık çoğu kullanıcının öncelikli tercihi haline geldi. Ama büyük ekranlı akıllı telefonlara verilen paralar çoğunlukla dört haneli rakamlar.
Akıllı telefon pazarının değişmezi haline gelen büyük ekranlı telefonlar, artık çoğu kullanıcının öncelikli tercihi haline geldi. Ama büyük ekranlı akıllı telefonlara verilen paralar çoğunlukla dört haneli rakamlar. İşte tamda bu noktada Samsung 2013 yılı ilk çeyreğinde duyurduğu Galaxy Grand isimli telefonu ile başlattığı akımda uygun fiyatı büyük ekranla buluşturdu. Bu serinin en yeni üyesi olan Galaxy Grand 2, 1.000TL altında ki fiyatıyla bu görevi  başarı ile devam ettiriyor. Ayrıca Grand 2 büyük ekranının yanında performansı ile de bir hayli iddialı.

16:9 en boy oranı geniş 5,25” HD ekran film izlemek ve video oyunları oynamak için oldukça ideal. Telefonun bu kadar büyük olmasına rağmen oldukça ince.Bu durumda tek elle kullanımını oldukça kolaylaştırıyor.Telefonun çoklu pencere özelliği ile kullanıcılar, 5.25" lik ekranı sonuna kadar kullanma şansı yakalıyor. Bu özellik çoklu pencere üzerinde ön gösterim ile görüntülemeyi etkin kılıyor.

Telefonun teknik özelliklerine değinmek gerekirse. Telefonun 1.2GHz  hızındaki dört çekirdekli işlemcisi, 1.5GB Ram ile destekleniyor. Telefonun 5.25" lik ekranı TFT ekranı HD(1280x720) çözünürlükte ve 280 PPI.8 GB dahili hafızaya sahip olan Grand2 SDCard ile 64GB hafızaya ulaşabiliyor. 
 
8MP arka (Flaş LED), 1.9 MP ön kamerası ile fotoğraf kalitesi tatminkar seviyede diyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0