• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'tan Grand Ailesine Yeni Bir Üye: Galaxy Grand Max

Samsung'tan Grand Ailesine Yeni Bir Üye: Galaxy Grand Max

0
0
0
0
0
​Neredeyse her haftada bir akıllı telefon çıkararak (!) ürün yelpazesini genişleten Samsung, Grand serisine yeni bir üyeyi daha kazandırıyor.
Neredeyse her haftada bir akıllı telefon çıkararak (!) ürün yelpazesini genişleten Samsung, Grand serisine yeni bir üyeyi daha kazandırıyor.

SamMobile’ın haberine göre Samsung, Galaxy A7 ve Grand Max modellerini Güney Kore’de duyuracak. Gelen haberlere göre Grand Max ve Grand 2 arasında pek fazla fark bulunmuyor. Teknik özellik olarak baktığımızda Grand 2’ye benzediğini gördüğümüz Grand Max, kamera ve yazılım olarak farklılık gösteriyor.

Cihazın teknik özelliklerine baktığımızda 5.2 inç büyüklüğünde ve TFT LCD ekranla gelecek olan Galaxy Grand Max, 1.5 GB RAM, 16 GB dahili veri kapasitesi ve tam olarak detaylarının belli olmadığı 1.2 GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli işlemcisi bulunuyor. TouchWiz arayüzü bulunan cihazda Android 4.4 KitKat işletim sistemi bulunuyor. Samsung Galaxy Grand Max ayrıca; 13 MP arka kamera, 5MP ön kamera ve 2500mAh batarya özelliklerine de sahip.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0