• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy Note 4 İçin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Başladı

Galaxy Note 4 İçin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Başladı

1
0
0
0
0
​Samsung, nihayet Galaxy Note 4 için Android 5.0 Lollipop güncellemesinin dağıtımına başladı. Öncelikle Polonya’da başlayan dağıtımın daha sonra Rusya ve Hindistan’daki Note 4 kullanıcılarına ulaştığı belirtildi.
Samsung, nihayet Galaxy Note 4 için Android 5.0 Lollipop güncellemesinin dağıtımına başladı. Öncelikle Polonya’da başlayan dağıtımın daha sonra Rusya ve Hindistan’daki Note 4 kullanıcılarına ulaştığı belirtildi.

Android 5.0’la birlikte bariz bir değişikliğin olduğunu söyleyemeyiz. Galaxy S5, S4 ve Note 3’te olduğu gibi Samsung, TouchWiz arayüzünü büyük oranda korumuş. 

Geliştirilmiş pil ömrü, daha hızlı arayüz geçişi, cihazın genel performansının artışı, Materyal Tasarım’ın renk düzenleri ve cihazın performansının artmasını sağlayan çalışma motoru ART de güncelleme kapsamında dahil edilen yenilikler arasında yer alıyor. 

OTA üzerinden başlatılan güncellemenin kısa bir süre sonra birçok ülkedeki Note 4 kullanıcılarına ulaşması bekleniyor. Aşağıda ise Android 5.0 Lollipop yüklü Galaxy Note 4’ün ekran görüntülerini görebilirsiniz.1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0