Galaxy Note 4'e Özel Lüks Aksesuarlar

0
0
0
0
0
Galaxy Note 4'e Özel Lüks Aksesuarlar
Kısa bir süre evvel ülkemizde satılmaya başlanan Galaxy Note 4’ün aksesuarları da yavaş yavaş çıkmaya başladı. Alman lüks saat, mücevher, deri ve kalem üreticisi olan Montblanc, Samsung’un çıkardığı Note serisinin son halkası olan Note 4 için tasarladığı aksesuarları tanıttı.
Kısa bir süre evvel ülkemizde satılmaya başlanan Galaxy Note 4’ün aksesuarları da yavaş yavaş çıkmaya başladı. Alman lüks saat, mücevher, deri ve kalem üreticisi olan Montblanc, Samsung’un çıkardığı Note serisinin son halkası olan Note 4 için tasarladığı aksesuarları tanıttı.
 
Montblanc’ın Samsung ile birlikte geliştirdiği aksesuarlardan en dikkat çekeni ise şık görünümüyle StarWalker stylus kalem. 5,7 inçlik Super AMOLED ekranla uyumu olarak çalışan kalem, gerçek bir kalem olarak da kullanılıyor. Her iki şekilde kullanabilmek için, stylus uyumlu kartuş ve gerçek kalem için kullanılan kartuşu değiştirmek yeterli.
 
StarWalker stylus kaleme sahip olmak için elinizi korkak alıştırmamanız gerekiyor. Zira kalemin fiyatı 350 dolar. Aşağıda Montblanc’ın Galaxy Note 4 için tasarladığı aksesuarları görebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0