• Anasayfa
  • Mobil
  • Android Lollipop, Galaxy Note 4 Üzerinde Görüldü

Android Lollipop, Galaxy Note 4 Üzerinde Görüldü

5
3
1
0
0
Android Lollipop, Galaxy Note 4 Üzerinde Görüldü
​Samsung tarafından, kendi cihazlarına Android Lollipop’un ne zaman geleceğiyle ilgili bir açıklama yapılmadı. Fakat Samsung’a yakınlığıyla bilinen SamMobile, Android Lollipop’un Galaxy Note 4 üzerindeki arayüz ve çalışma görüntülerini yayınladı.
Samsung tarafından, kendi cihazlarına Android Lollipop’un ne zaman geleceğiyle ilgili bir açıklama yapılmadı. Fakat Samsung’a yakınlığıyla bilinen SamMobile, Android Lollipop’un Galaxy Note 4 üzerindeki arayüz ve çalışma görüntülerini yayınladı.

Videoya baktığımızda, Android’in yeni sürümüyle birlikte değişen menülerini görüyoruz. Samsung’un birçok uygulamasının materyal tasarıma geçtiğini görüyoruz, fakat eski tasarımın devam ettiği uygulamalar da var.

Yeni gelen güncellemeyle birlikte kameraya iki yeni özelliğin geldiğini görüyoruz. Bu özelliklerden ilki yavaş çekim yapılmasına olanak sağlıyor, diğeri de hızlandırılmış (time lapse) videoların yapılması sağlanıyor.

Android 5.0’ın çıkış tarihiyle ilgili kesin bir bilgi bulunmamasına rağmen, sürümün tam haline oldukça yakın görünen güncellemenin kısa bir süre içerisinde Galaxy Note 4 ve Samsung’un diğer cihazlarına gelmesi bekleniyor.
 
5
3
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
3
1
0
0