Galaxy Note 4 IFA 14'de Tanıtılacak

0
0
0
0
0
Samsung Galaxy Note serisinin son üyesi olan Note 4 bu yıl Eylül ayında gerçekleşecek olan IFA 14 etkinliğinde tanıtılacak.
Geçtiğimiz aylarda Samsung tarafından tanıtılan Galaxy S5’in ardından S5 Mini ve K Zoom modelleri tanıtılmıştı. Samsung Galaxy Note serisinin son üyesi olan Note 4 bu yıl eylül ayında gerçekleşecek olan IFA 14 etkinliğinde tanıtılacak. Şirketin tasarım departmanında yapılan değişiklikten sonra, önceki tasarımlardan farklı bir tasarım bekliyoruz diyebiliriz.

Bu etkinlikte Samsung sadece Note 4 değil, S5 Active modelini de tanıtmayı planlıyor. Geçen yıl Ekim ayında tanıtılan Note 3 büyük ilgi toplamıştı ve 60 gün gibi kısa bir sürede 10 milyon satış rakamına ulaşmıştı. Bakalım yeni tasarımıyla Note serisinin son üyesi Note 4 ne kadar ilgi görecek.

Henüz teknik özellikleri kesinleşmese de Note 4’de 5.5 veya 5.6 inç QHD ekranın yer alacağı söyleniyor. İşlemci tarafında ise Qualcomm’un Snapdragon 805 yonga seti yer alacağı bilgisi var. Aynı zamanda Note 4’de 3 GB RAM kullanılacağı gelen bilgiler arasında. Gelen bilgiler ne kadar tahmin yada öngörü olarak verilse de Note 4'ün verilen tahminlere yakın olacağı aşikar. Biraz da cihazın kamerasından bahsedelim. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda tanıtılan S5’de 4K video kaydı yapabilen 16 MP kamera vardı. Note 4’de de bu kameranın kullanılacağı söyleniyor. İşletim sistemi ise Android 4.4 KitKat. Samsung, Note 4 ile S-pen’e de farklı özellikler getirecek mi henüz bilinmiyor. Söylentilere göre tasarım departmanındaki değişikliklerin ardından farklı bir tasarım gelecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0