• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy Note 4 İçin Android 5.1.1 Güncellemesi Yolda!

Galaxy Note 4 İçin Android 5.1.1 Güncellemesi Yolda!

0
0
0
0
0
Bildiğiniz gibi güncellemeleri yavaş dağıtan bir firma olan Samsung'un 2014 yılında tanıttığı amiral gemisi Galaxy Note 4, çok yakında Android Lollipop 5.1.1 güncellemesini alabilir.
Samsung kullanan kullanıcıların ortak şikayetidir güncellemeler. İçi çok dolu bir arayüz olan TouchWiz UI hem çok geç güncelleniyor hem de belirli bir süreden sonra ağırlaşıyordu.

Samsung geçen yıl tanıttığı amiral gemisi phableti Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 güncelemesini ilerleyen günlerde yayınlayabilir. Sammobile tarafıdan sızdırılan verilere göre güncelleme şuan için testte.

Testte olan güncellemenin Antutu üzerindeki sonuçları Sammobile tarafından sızdırılınca bir ayrıntı herkesin dikkatini çekti. 64-Bit işlemcisi olmasına rağmen Galaxy Note 4'ün bu sürümde 32-bit olarak görülmesi, Samsung 64-bit'i kapattı mı sorularına akıllara getirdi. Fakat bu sürümün bir test sürümü olduğunu unutmamak gerek. Bir diğer tahmin ise sürüm sızdırıldığında 32-bit performansının denendiği yönünde.Tabi bu konu hakkında detaylı bilgiyi sürüm yayınlanıca öğreneceğiz fakat 64-Bit seçeneğinin kapalı olacağını düşünmüyoruz. Lollipop'un 64-bit cihazlar için uygun bir işletim sistemi olduğunu da hatırlatmakta fayda var

Android M'in tanıtıldığı şu günlerde Nexus cihazları Android M sürümünü kullanabiliyorken Galaxy Note 4 için 5.1.1 güncellemesinin daha yayınlanmamış olması cihazın kullanıcılarını üzüyor. Galaxy Note 4 kullanıcıları için Android M güncellemesi ise ufukta görünmüyor bile. Bakalım ilerleyen günlerde kullanıcıları neler bekliyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0