• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy Note 5’e Ters Takıldıktan Sonra Sıkışan S Pen Nasıl Çıkarılır?

Galaxy Note 5’e Ters Takıldıktan Sonra Sıkışan S Pen Nasıl Çıkarılır?

0
0
0
0
0
Galaxy Note 5’e Ters Takıldıktan Sonra Sıkışan S Pen Nasıl Çıkarılır?
Son günlerde sıkça dile getirilen ‘S Pen’in Note 5’te bulunan yuvaya ters bir şekilde kolayca girmesi’ ilgili How2Tech kanalı, sorunun nasıl giderilebileceğini gösteren bir video yayınladı.
Geçtiğimiz yıl iPhone 6 Plus’ın başına gelenler, bu yıl da Galaxy Note 5’in başına gelecek gibi duruyor. iPhone 6 Plus’la ilgili yapılan bükülme haberleri, testleri ve tartışmaları hatırlarsınız. Yakın bir zaman önce de S Pen’in Galaxy Note 5’e ters sokulması sonucu ortaya çıkan sorunlardan ve Samsung'un bu eleştirilere verdiği cevaptan bahsetmiştik. How2Tech kanalı ise böyle bir sorunla karşılaştığınızda ne yapmanız gerektiği konusunda bilgilendirmede bulunmak amacıyla bir video paylaşmış.

Videoda, S Pen’in Note 5’e sokulması sırasında kalemin içeride sabit bir şekilde kalmasını sağlayan ‘tırnağa’ dikkat çekiliyor. Eğer S Pen cihaza ters bir şekilde sokulursa, kalemi tekrar çıkarmaya çalıştığınız sırada bu tırnak işlevsiz bir hale geliyor ve kalemin çıkmasını oldukça zorlaştırıyor. Olur da böyle bir şey başınıza gelirse, How2Tech kanalı size nasıl bir yol izlemeniz konusunda alternatif sunmuş. Ben denenmeye değer olduğunu düşünüyorum, en azından çözüm için elinizde bir alternatif olmuş olur.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0