• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy Note 5'in Prototip Görüntüsü Yayımlandı

Galaxy Note 5'in Prototip Görüntüsü Yayımlandı

0
0
0
0
0
Samsung’un önümüzdeki Ağustos ayında duyurması beklenen yeni phablet modeli Galaxy Note 5’in altın renkteki prototip görüntüleri ortaya çıktı.
Samsung’un altın renkli yeni phablet modelin prototip versiyonunda, merkezi ABD’nin Dallas şehri olan çok uluslu telekomünikasyon şirketi AT&T’nin uygulamaları görünüyor. 

Görseldeki fotoğraflardan bir tanesinde, S Pen’in Galaxy Not 5’ten nasıl çıkacağına dair sorular da cevabını bulmuş oldu. Bildiğiniz gibi Samsung daha önce bir patent satın almıştı. Bu patent, S Pen’in cihazlardan otomatik olarak çıkmasını sağlayacaktı. Fakat son zamanlarda Koreli kaynaklar tarafından bu patentin kullanılacağı doğrulanmamış, en azından Note 5’te kesin olarak yer almayacağı belirtilmişti. Paylaşılan görsellerde de S Pen’in bu şekilde çıkmayacağı, bir tırnak ya da herhangi bir cisim yardımıyla üzerindeki düğmenin kaldırılarak çıkarılacağı görülüyor. (tahminlerimiz bu yönde)Paylaşılan fotoğraflarda tıpkı Galaxy S6’da olduğu gibi hoparlör ızgarası, micro-USB port ve 3.5 mm’lik kulaklık girişinin olduğu bir bölüm görülüyor.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0