• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy Note 5, OnePlus 2 ve LG G4 Hız Testinde! Peki Hangisi Daha Hızlı?

Galaxy Note 5, OnePlus 2 ve LG G4 Hız Testinde! Peki Hangisi Daha Hızlı?

0
0
0
0
0
Galaxy Note 5, OnePlus 2 ve LG G4 Hız Testinde! Peki Hangisi Daha Hızlı?
PhonePuff, yakın bir zaman önce ülkemizde ön sipariş olarak satışa sunulan Galaxy Note 5, LG G3+’ın Japonya’ya özel adındaki LG G4 ve OnePlus 2’nin bir arada olduğu hız testi videosunu yayınladı.
OnePlus’ın ‘amiral gemi katili’ olarak tanıttığı OnePlus 2, Samsung’un büyük umutlar besleyerek bir hafta önce duyurduğu Galaxy Note 5 ile LG’nin akıllı telefon pazarındaki her şeyi olan G serisinin son ürünü LG G4, eşit şartlarda işlemlerin yapıldığı bir hız testine sokuldu. Her ne kadar OnePlus 2 ülkemizde resmi olarak satışa sunulmamış olsa da insan, şirketin kendisinden emin iddialarının ne kadar gerçekçi olduğunu merak ediyor. O yüzden bu testin yol gösterici bir kaynak olabileceğini düşünüyorum.

Üç cihazın kronometresini aynı anda çalıştırarak arayüzlerinde geçiş yapmaya başlayan ve Temple Run oyununu açan David Rahimi, ilk olarak hangi cihazın Temple Run’ı çalıştırdığını görmemizi sağlıyor. (oyunu ilk açan Note 5 oldu) Note 5’in oldukça hızlı olduğunu, LG G4’ün Note 5’le kafa kafa olsa da biraz geride kaldığını ve OnePlus 2’nin oldukça gerilerde kaldığını gördüğümüz testin devamında da farklı uygulamaları indirip aralarında geçiş yapan Rahimi, kronometreyi durduğunda en hızlı hangi telefonun olduğunu daha net görmemizi sağladı. Sonuç olarak başından en sonuna kadar aynı işlemlerin yapıldığı telefonlardan Galaxy Note 5, 1 dakika 37 saniye ile aralarındaki en hızlı cihaz olmayı başardı. LG G4 ise başlarda biraz gerilerde kalmış olsa da sonradan kendisini toparladı ve Note 5’ten yalnızca 1 saniye geride kalarak hız testini 1 dakika 38 saniyeyle tamamladı. OnePlus’ın ‘amiral gemisi katili’ olarak duyurduğu telefonu OnePlus 2 ise 1 dakika 46 saniye ile oldukça yavaş kaldı.

PhoneBuff ekibinin yapmış olduğu hız testi videosunun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0