• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy Note 6, Muhtemelen Dizüstü Bilgisayarınızı Tokatlayacak Özelliklere Sahip Olacak

Galaxy Note 6, Muhtemelen Dizüstü Bilgisayarınızı Tokatlayacak Özelliklere Sahip Olacak

0
0
0
0
0
Her geçen gün yeni bilgiler edindiğimiz Samsung Galaxy Note 6’nın özelliklerine baktığımızda, standart bir dizüstü bilgisayardan daha yüksek seviye özelliklere sahip olacağını söyleyebiliriz.
Çin’in dünyaca ünlü mikro blog sitesi Weibo üzerinden paylaşılan son bilgiler, Galaxy Note 6’nın bazı özelliklerinin ‘kesin’ olarak belirlendiğini gösteriyor. Sitenin aktardığı bilgilere göre Galaxy Note 6’da 5.77 inç büyüklüğünde (düz hesap 5.8 de diyebiliriz) ve QHD (1440 x 2560) çözünürlüğünde ekran bulunacak. SD 823 işlemciyle gelmesine kesin gözüyle bakılan Note 6’nın bir de Exynos 8890 versiyonu olacak. Kesinleşen bir diğer detay da cihazın 6 GB RAM’le gelecek olması.

Galaxy Note 6’nın bataryası ise yüksek ihtimalle 4200mAh gücünde olacak. Bu da cihazın normal bir kullanımla ortalama 2 gün yetecek pil ömrüne sahip olacağını gösteriyor. Suya ve toza karşı dayanıklı IP68 sertifikasının olacağı belirtilen telefonun dahili hafıza versiyonları arasında 256 GB de yer alacak. Bunlara ek olarak Note 6’nın kavisli bir ekran modelinin de bulunacağı 2 versiyonu yer alacak. RAM, ekran çözünürlüğü, 256 GB dahili hafıza versiyonu gibi parçaları ön plana çıkardığımızda, Note 6’nın standart bir dizüstü bilgisayardan çok daha yüksek seviye özelliklere sahip olacağını söylemek sanıyorum ki yanlış olmaz. 
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0