• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy Note 6'nın Beklenen Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

Galaxy Note 6'nın Beklenen Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

1
0
0
0
0
Samsung'un yeni akıllı telefonu hakkında bildiğimiz her şeyi sizler için bir araya getirdik.
Galaxy S7'yi satışa sunarak akıllı telefon sektörünün liderliğindeki yerini sağlama alan Samsung, son zamanlarda bir diğer amiral gemisi modeli olan Galaxy Note 6 ile anılıyor. Şimdiye kadar görüntülenmemiş olmasına rağmen birçok özelliği sızdırılan bu yeni akıllı telefonun özellikleri, haber kaynaklarının yaptığı paylaşımlara göre hemen hemen kesinleşti.

Samsung haberleri paylaşan SamMobile tarafından yapılan paylaşımlara göre Note 6 USB Type-C girişine sahip olacak. USB Type-C girişini Gear VR için fırsata dönüştürmek isteyen Güney Koreli üretici, Gear VR'nin USB-C girişli bir modelini piyasaya sürebilir.

Galaxy Note 6'nın kamerasına değinecek olursak, birçok haber bu akıllı telefonun infrared otomatik odaklanma teknolojisine sahip olacağını söylüyor. Galaxy S7'nin otomatik odaklanmasında mükemmeller yaratmayı başarmış olan Samsung, anlaşılan bunu bir adım daha ileriye taşımakta kararlı. Android Geek tarafından paylaşılan bilgilere göre Samsung şu an iki farklı Note 6 modeli üzerinde çalışıyor. Bunlardan birisi kızılötesi teknolojisine sahip olan, diğeri ise Galaxy S7'deki teknolojiye sahip olan otomatik odaklanma sistemleri.Note 6'nın diğer özelliklerinin bulunduğu ve önceki bilgilerle oldukça tutarlı olan haber de GizmoChina tarafından yayınlandı. Bu habere göre 5.8 inch ekran boyutuna, 2K çözünürlüğe, Qualcomm Snapdragon 823 işlemciye, 6 GB RAM'e, 4200 mAh batarya kapasitesine ve IP68 sertifikasına sahip olacak olan akıllı telefon, çoğu bilgisayardan bile güçlü ve kullanışlı olacak.

Gelen bilgilere göre Samsung'un sonbahar mevsiminde Galaxy Note 6'yı satışa sunması bekleniyor. Bu güçlü telefon ile Apple'ın önünü kesmeyi deneyecek olan Samsung, eğer sıra dışı bir sorunla karşılaşmazsa bunu başarabilir.

Kaynak: BGR
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0