Galaxy Note 6'nın 'Lite' Modeli Geliyor!!

1
0
0
0
0
Galaxy Note 6'nın daha düşük RAM'e ve daha eski işlemci modeline sahip olan bir modeli piyasaya sürülecek.
Galaxy S7 ile yıllardır özlemini çektiği yükselişi sonunda yakalayan Samsung, en büyük rakibi olan Apple'ın da çok kötü bir şekilde tökezlemesiyle akıllı telefon piyasasındaki varlığını güçlendirmek istiyor. Daha fazla kullanıcı sayısına ulaşabilmek ve daha kullanışlı teknolojiler geliştirebilmek adına durmadan çalışan Güney Koreli şirket, bir sonraki amiral gemisi olan Galaxy Note 6'ya odaklanmış durumda. Galaxy Note 6'yı daha iyi kılmak ve rakiplerinin bir basamak üstüne çıkartmak için çalışan Samsung'un, iki farklı Galaxy Note 6 modeli üreteceğini söyleniyor.



Galaxy Note 6 Lite olarak adlandırılan bu yeni model, Galaxy Note 6'dan daha düşük özelliklere sahip olacak. Galaxy Note 6'yla aynı ekran boyutuna sahip olacak olan Galaxy Note 6 Lite'ın özellikleri şu şekilde:
  • Full-HD 1080p ekran çözünürlüğü
  • Snapdragon 820 işlemci
  • 4 GB RAM
  • 5.8 inch ekran boyutu

Galaxy Note 6 Lite'ın bilinen özellikleri şimdilik bu kadar. Bu özelliklerin değişebilme ve hatta böyle bir telefonun piyasaya sürülmeme ihtimali var. O yüzden bu kadar güçlü bir 'Lite' modeline şüpheyle yaklaşmak en iyisi.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0