• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy Note 7'deki İris Tarayıcı Doğrulandı

Galaxy Note 7'deki İris Tarayıcı Doğrulandı

0
0
0
0
0
Samsung Galaxy Note 7'de iris tarayıcı olacağını doğrulayan yeni bir bilgi ortaya çıktı.
Neredeyse tüm özellikleri hatta fiyatı sızdırılan Samsung'un yeni üst seviye akıllı telefonu Galaxy Note 7 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Hatırlayacak olursanız cihazın sızdırılan özelliklerinde iris tarayacısı olduğu net bir şekilde görülüyordu, şimdi ise Note 7'de iris tarayıcı olacağını doğrulayan yeni bir detay ortaya çıktı.

Hindistan'ın popüler ithalat - ihracat verilerini gösteren internet sitesi Zauba'da görülen bilgilere göre Nisan ayında Güney Kore'ye sevkiyatı gerçekleştirilen iris tarayıcıların yanında "Samsung telefonu için" bilgisine yer veriliyor. Sitede net olarak Galaxy Note 7 cihazı için olduğu bilgisine de yer verilmese de, Note 7'nin sızıntılarıyla birlikte bu iris tarayıcıların Galaxy Note 7'de kullanılacağı kuvvetle muhtemel.Ayrıca Güney Kore'ye olan gönderimlerin yanı sıra listede en güncel iris tarayıcı sevkiyatının Samsung'un fabrikasının bulunduğu Vietnam'a yapıldığı görülüyor. Böylelikle artık Note 7 cihazında iris tarayıcı olacağı netleşti diyebiliriz.

Galaxy Note 7 bu özelliğiyle kilit açma konusunda hem en güvenli hem de en hızlı yöntemlerden birini sunacak. Paylaşılan sızıntılarda Galaxy Note 7 cihazının iris tarayıcı özelliği sayesinde sadece 1 saniyede kilidinin açıldığı söyleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0