• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy Note 7’nin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Galaxy Note 7’nin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

1
0
0
0
0
Samsung’un Ağustos başı gibi duyurması planlanan yeni Galaxy Note modelinin bilgisayar ortamında hazırlanmış görüntüleri ortaya çıktı.
Özellikle son birkaç gündür Samsung’un Ağustos ayında duyuracağı yeni Galaxy Note modeliyle ilgili çeşitli spekülasyonlar başladı. Dış basında artık ciddi ciddi Galaxy Note 7 olarak bahsedilen (6’nın neden kullanılmayacağıyla ilgili haberimiz şurada) cihazın geçtiğimiz yıl tanıtılan Galaxy Note 5’den daha erken bir tarihte duyurulması bekleniyor. Artık iki ay gibi kısa bir süre kalan Galaxy Note 7’nin bilgisayar ortamında hazırlanmış görüntüleri de ortaya çıktı.

Galaxy Note 7, 153.5mm x 73.9mm x 7.9 mm boyutları ile Galaxy S7 edge benzeri bir tasarımla geliyor. Yine görüntülere baktığımızda USB Type-C port girişinin olduğunu görüyoruz ki eğer bu gerçekleşirse Galaxy Note 7, Samsung’un bu porta sahip ilk cihazı olma özelliğini taşıyacak. S Pen’in yeri diğer Note cihazlarında olduğu gibi sağ alt köşede kalmaya devam edecek.Videoyu dikkatle incelediğimizde, cihazın kilidini açmak için bir iris tarayıcının entegre edildiği de görülüyor. USB Type-C gibi iris tarayıcı da Galaxy Note 7 ile Samsung’un ilk kez kullandığı özellikler arasında yer alacak.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0